INFORMACJE O ORGANIZATORZE

DES_ART_logo

Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem pakietu Altair HyperWorks w Polsce i jedną z najbardziej zaawansowanych firm w użytkowaniu technologii MES (FEM). Swoje doświadczenie budujemy od niemal 20 lat świadcząc profesjonalne usługi z zakresu symulacji numerycznych CAE oraz najnowszych technik wspomagania projektowania CAD. Nasza wiedza pozwala nam kompleksowo zająć się Klientem – od etapu doradztwa, poprzez planowanie aż do wykonania zaawansowanych symulacji.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zaawansowanych symulacji Metodą Elementów Skończonych (MES) oraz kinematyczno-dynamicznych analizach mechanizmów (MBS/MSS).

Nasz zespół to stanowią inżynierowie specjalizujący się w inżynierii pojazdów, w przemyśle okrętowym, mechanice płynów inżynierii materiałowej i innych dziedzinach dzięki czemu nasza oferta spełnia wymogi niemal każdej branży. W obszarze naszych możliwości i zainteresowań znajdują się: wytrzymałość materiałów, analiza zagadnień dynamicznych, termicznych, akustycznych, zmęczeniowych, przepływu gazów i płynów, zagadnienia elektromagnetyczne i inne zjawiska fizyczne.

W naszej działalności kładziemy duży nacisk na innowacje i prace badawczo-rozwojowe, wykonując analizy dla wyrobów prototypowych, a także współpracując z europejskimi i amerykańskimi uczelniami wyższymi, m.in. SouthWest Research Institute (Texas), Institut National des Sciences Appliquees (Lyon) czy Politechnikami: Krakowską, Śląską, Warszawską oraz Gdańską.